חלופה מצוינת

מייסד פלטפורמת ההודעות טלגרם, פאבל דורוב, טוען כי לשירות יש 500 מיליון משתמשים פעילים, אך זה פחות משמעותית מוואטסאפ ופייסבוק, שפעם דיווחו על מיליארדים. בעקבות המחלוקת בוואטסאפ, חברת טלגרם דחפה את טלגרם כשירות ממוקד פרטיות המציע הודעות מאובטחות אחד לאחד ותכונות חברתיות נוספות כמו צ'אטים קבוצתיים ושיתוף הודעות. באמצע ינואר צבר השירות 25 מיליון משתמשים תוך 72 שעות.

טלגרם

היא חלופה מצוינת לוואטסאפ ולמסרים, וכדאי להשתמש בה אם תוכל לשכנע את חבריך להצטרף. טלגרם היא אגב אחת מאפליקציות ההודעות המוצפנות הטובות ביותר ומציעה ענן חוצה פלטפורמות. אפליקציית העברת הודעות מבוזרת ללא פרסום. בניגוד לאפליקציות העברת הודעות אחרות, טלגרם מציעה למשתמשים דרך נקייה ופשוטה לניווט בשיחות.

אתה יכול לשלוח הזמנה לצ'אט על ידי הקשה על שם של חבר

אך לא באמצעות טלגרם. אנשים יכולים ליצור איתך קשר בטלגרם, גם אם הם יודעים את מספר הטלפון שלך, ותוכל להודיע להם ישירות. לפני שתוכל לעשות זאת, עליך לתת ל- Telegram הרשאה לגשת לאנשי הקשר שלך.

משתמשי טלגרם יכולים לבחור באפשרות "צ'אט סודי" המספק הצפנה מקצה לקצה עבור הודעות בין שני אנשים

לעומת זאת. רוב ההודעות שלך משתמשות בהצפנת שרת-לקוח, המאובטחת מקצה לקצה ומאפשרת לך לגשת לצ'אטים המברקים שלך ממכשירים אחרים כולל האינטרנט. המשמעות היא שאתה יכול להשתמש בטלגרם כדי לשלוח הודעות לאנשי הקשר שלך גם אם אתה מחובר ל- Wi-Fi או גישה לאינטרנט נייד.

טלגרם סוד צ'אט פועל עם הצפנה מקצה לקצה

כך שאתה ומקבל ההודעה רואים רק את תוכן ההודעות. מברקים מבוססים כברירת מחדל בענן וניתן לאחזר אותם מכל מכשיר המחובר למשתמש. משתמשים יכולים לאחסן הודעות חשובות שמגובות בענן הטלגרם המאובטח בצ'אט שלהן.

הודעות שנשלחות תחת Windows מוצפנות

מה שאומר שאף אחד לא יכול לגשת לצ'אטים חדשים או סודיים בטלגרם. בטלגרם חסרה גם התכונה Stories שיש לאפליקציות העברת הודעות יריבות, המאפשרת לשלוח תמונות והודעות וידאו קצרות לאנשי קשר. טלגרם מבקש ממך לתת לו גישה לתמונות ולקבצי המדיה שלך, כך שתוכל להשתמש באפליקציה לשליחת תמונות וקבצים אחרים.

טלגרם

היא אפליקציית העברת הודעות חוצה פלטפורמות שכל אחד יכול להשתמש בה מכיוון שהיא מציעה תכונות פרטיות והצפנה משופרות, כמו גם תמיכה בקבוצות טלגרם גדולות של תכונות צ'אט. הוא מבוסס ענן ומתיימר לתת עדיפות לאבטחה ומהירות, מה שהופך אותו לחלופה מצוינת לאפליקציות העברת הודעות פופולריות אחרות. טלגרם דומה ל- Apple Messages בכך שהוא אמין ומוקדש לפלטפורמות אפליקציות כגון PC, Mac, Linux, Android ו- iOS ומאפשר לך להגדיר צ'אטים והודעות סודיות שהורסות את עצמן ומספקות לך רמה חדשה של פרטיות.

טלגרם

היא אפליקציית העברת הודעות בחינם שהופיעה בחנות Google Play בשנת 2013 ויש לה למעלה מ -500 מיליון משתמשים פעילים. בבסיסה זו אפליקציית העברת הודעות מקוונת שעובדת עם אפליקציות מסרים פופולריות כמו WhatsApp ו- Facebook Messenger. טלגרם היא גם אפליקציית העברת הודעות אותות וקבוצות ופופולרית בקרב אלה שמחפשים פתרון הודעות מאובטח.

חדשות התנאים וההגבלות המעודכנים של WhatsApp שלחו משתמשים לשעבר נוהרים לטלגרם

אפליקציית העברת הודעות בחינם. השימוש בטלגרם אינו אומר שההודעות שלך פרטיות או מאובטחות כמו שימוש ב- WhatsApp או באפליקציות העברת הודעות אחרות. אבל זה לא מה שהפך את הטלגרם לפופולרי כל כך: הוא מצפין יצירת צ'אטים קבוצתיים שיכולים להכיל עד 200,000 איש ואין תוכניות להציג פרסום או מנויים. ערוצי טלגרם מסוגלים לסייע בהשגת מטרה זו על ידי הקמת ערוצים המאפשרים למשתמשים לשלוח הודעות חד כיווניות לכל מי שנרשם אליהם. יש גם אפליקציה נפרדת שעוזרת לך לתכנן את ההודעות שלך, אך טלגרם היא אפליקציית ההודעות היחידה המאפשרת לשירותים לסייע למקורות צד שלישי. בסך הכל, טלגרם היא אפליקציה חיובית וטובה יותר לשליחת הודעות מוצפנות.

משתמשי טלגרם יכולים לבחור שם משתמש ומספר טלפון לרישום

בניגוד ל- WhatsApp, שירות העברת הודעות הפועל ברשת חברתית או שליחים אחרים המקשרים את זהותך למספר הטלפון שלך. לדוגמה, תוכל לגשת לצ'אט הענן שלך מכל מכשיר ללא גיבוי של אנשי הקשר שלך מצד שלישי, כך שתוכל להסתמך על הגרף החברתי הקיים שלך כדי להודיע לאנשים בטלגרם. מאוחסן מקומית פירושו שתוכל גם לגשת להודעות ולתמונות שלך מכל מכשיר מחובר, מה שהופך את טלגרם לפלטפורמות רבות יותר מאפליקציות צ'אט אחרות כגון WhatsApp.

טלגרם ישלח לך SMS עם קוד בן ארבע ספרות ויוודא שזה המספר האמיתי שלך

כאשר אתה משנה את המספר שלך, טלגרם מאחסן הכל, כולל אנשי הקשר, ההודעות והמדיה שלך, בענן שלו, מכשיר הצ'אט הסודי שלך. לאחר שהגדרת את טלגרם, שלח הודעת SMS לטלפון שלך עם קוד אימות המספרים.

טלגרם מספק סנכרון טיוטות בין מכשירי המשתמש כך שהמשתמש יכול להתחיל להקליד הודעה במכשיר אחד ולהמשיך במכשיר אחר

העברת הודעות ענן משרתי טלגרם מוצפנת באמצעות פרוטוקול MTProto של השירות, וצ'אטים סודיים משתמשים בהצפנה מקצה לקצה המבוססת על אותו פרוטוקול. ל- Telegram יש ממשק API ציבורי, כך שמפתחים יכולים לגשת לאותה פונקציונליות באפליקציה הרשמית שלה או לפתח יישומי העברת הודעות משלהם.

כתיבת תגובה